14-02-2022
Elektrisch
Automaat
94.485 km
Onbekend
Onbekend
14-02-2022
Elektrisch
Automaat
94.485 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-386-ZT Switch kenteken |
| Merk | Polestar |
| Model | 2 |
| Tellerstand |
94.485 km, op 28-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | Standard Range Single Motor 63kWh |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
VSEC
|
| RDW uitvoering |
VSECEK0?
|
| RDW handelsnaam |
POLESTAR 2
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11085*00 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 165 kW |
| Vermogen elektromotor | 165 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 63 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 59,85 kWh |
| Actieradius (geschat) | 334 km |
| Actieradius zomer | 297 km |
| Actieradius winter | 256 km |
| Actieradius zonder range extender | 400 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5,73 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 73,52 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 17,50 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,86 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 125 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,40 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 518,22 km/h |
| Verbruik geschat | 20,79 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16,70 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,47 kWh/100km |
| Verbruik winter | 24,52 kWh/100km |
| Turbo | Nee |
| Afmetingen | 461,00 x 189,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1915 kg
|
| Massa rijklaar |
2015 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2390 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 99.9 % |
| APK vervaldatum | 20-02-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische Airco |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemp. Meter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centr. deurvergr. afst.bediening |
| Centr. deurvergr. handbediening |
| Centr. deurvergrendeling afst.bed. |
| Centr.vergrendeling |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Electrisch verstelbare stoelen |
| Elektr. buitenspiegels |
| Elektr. ramen voor + achter |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geregelde airco |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19" |
| metaalkleur |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer assistentie systeem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Pilot Pack |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur hoogte verstelb. |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) elektr. met geh. |
| Voorstoel(en) elektr. verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.