31-12-2021
Elektrisch
Automaat
112.348 km
Onbekend
Onbekend
31-12-2021
Elektrisch
Automaat
112.348 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-368-SH Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | EQA 250 |
| Tellerstand |
112.348 km, op 01-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 250 Business AMG 67 kWh ORG NL FASE 3 SOH 96% TREKHAAK|PANO|AMBIENT.LIGHT|VIRTUAL.COCKPIT|STOEL.VRM|BLINDSPOT| |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
F2B
|
| RDW variant |
OJEMZ2
|
| RDW uitvoering |
ZZAAA50A
|
| RDW handelsnaam |
EQA 250
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1909*12 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 446,00 x 183,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1940 kg
|
| Massa rijklaar |
2470 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2470 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
1 gebrek geconstateerd
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | Geen aanbevolen periode / Geen aanbevolen periode |
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Interieurfilter | Op indicatie auto / Geen aanbevolen periode |
| Luchtfilter | 75.000 km / 36 maanden |
| Motorolie | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Olie, automatische transmissie | 125.000 km |
| Oliefilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Bougie | 75.000 km / 36 maanden |
| Brandstoffilter | 200.000 km / 120 maanden |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Alarmsysteem |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Camera |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dodehoek assist |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| el ramen |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| Led |
| LED dagrijverlichting |
| Leder |
| LED koplampen |
| Leer |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Open dak |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensor voor |
| Premium-pakket |
| Premium kleur |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sportstoelen |
| Sport stoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend glas |
| Xenon |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.