08-05-2019
Benzine
Handgeschakeld
95.413 km
999 cc
6 l/100km
08-05-2019
Benzine
Handgeschakeld
95.413 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | N-366-GX Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | T-CROSS |
| Tellerstand |
95.413 km, op 07-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.0 TSI Style |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
C1
|
| RDW variant |
DKRFACX04
|
| RDW uitvoering |
FM6FM6AJ0167CP1B
|
| RDW handelsnaam |
T-CROSS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1985*00 |
| Tellerstand |
95.413 km, op 07-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Ledig gewicht |
1150 kg
|
| Massa rijklaar |
1730 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1730 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 19-06-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kleur wit |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Smartphone integratie |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.