27-06-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
85.450 km
1.997 cc
3 l/100km
27-06-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
85.450 km
1.997 cc
3 l/100km
| Kenteken | N-363-KJ Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X5 |
| Tellerstand |
85.450 km, op 08-04-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | carbon black (blauw) |
| Uitvoering | xDrive40e hybride m-pakket pano hud Hk 84.000km |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
X5
|
| RDW variant |
KT01
|
| RDW uitvoering |
6A250000
|
| RDW handelsnaam |
X5 XDRIVE40E IPERFORMANCE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0421*20 |
| Omschrijving defect | De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Materiële gevolgen | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en ernstig letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De bestuurdersairbag zal worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Afmetingen | 489,00 x 194,00 x 1.762,00 cm |
| Ledig gewicht |
2205 kg
|
| Massa rijklaar |
2980 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2980 kg
|
| Laadvermogen | 775 kg |
| Trekgewicht geremd | 2700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 142 à € 157 per maand |
| APK vervaldatum | 04-01-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| audio installatie high end |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buiten/binnen sp.aut.dim + inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| Harman Kardon premium audio |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| Lichtmetalen velgen meer-spaaks 20" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen interieur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend glas |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.