01-02-2021
Benzine
Automaat
82.300 km
1.332 cc
6 l/100km
01-02-2021
Benzine
Automaat
82.300 km
1.332 cc
6 l/100km
| Kenteken | N-362-PV Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | A 200 |
| Tellerstand |
82.300 km, op 01-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 200 Premium Plus AMG|Pano|Sfeerv.|Cam|LED |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
F2A
|
| RDW variant |
X2H7T2
|
| RDW uitvoering |
FZAA151A
|
| RDW handelsnaam |
A 200
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1829*12 |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Ledig gewicht |
1275 kg
|
| Massa rijklaar |
1885 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1885 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-02-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Getint warmtewerend glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur zwart |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sfeerverlichting |
| Side-skirts |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Uitwijk assistent |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.