11-03-2020
Benzine
Automaat
35.761 km
1.499 cc
5 l/100km
11-03-2020
Benzine
Automaat
35.761 km
1.499 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-361-SB Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 2-serie Gran Tourer |
| Tellerstand |
35.761 km, op 18-04-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 218i Executive / Navigatie / Etc.. |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
F2GT
|
| RDW variant |
6V71
|
| RDW uitvoering |
DAW500K0
|
| RDW handelsnaam |
218I GRAN TOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1677*08 |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Afmetingen | 457,00 x 180,00 x 1.608,00 cm |
| Ledig gewicht |
1420 kg
|
| Massa rijklaar |
2090 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2090 kg
|
| Laadvermogen | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 735 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-08-2027 |
| ABS |
| Achterbank elektrisch neerklapbaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatisch dimlicht |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dagrijverlichting |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare ramen |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Sportstuur |
| Start-Stop Systeem |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.