15-10-2021
Diesel
Automaat
68.531 km
1.995 cc
5 l/100km
15-10-2021
Diesel
Automaat
68.531 km
1.995 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-360-HB Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 518D |
| Tellerstand |
68.531 km, op 10-01-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Carbon-Schwarz Metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 518d|M-sport|Laser|Sfeer|Carplay|Leer |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G5K
|
| RDW variant |
11BN
|
| RDW uitvoering |
IAA50000
|
| RDW handelsnaam |
518D
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1750*12 |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Afmetingen | 496,00 x 187,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1730 kg
|
| Massa rijklaar |
2450 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2450 kg
|
| Laadvermogen | 720 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 198 à € 207 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 05-07-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | Geen aanbevolen periode / Geen aanbevolen periode |
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 24 maanden |
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 60.000 km / 48 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | na 36 maanden; daarna om de 24 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| 18'' Lichtmetalen Velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruit apart te openen |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Climate Controle |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Interieurcamera |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| Laser LED koplampen |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18" |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Luxe lederen bekleding |
| M Aerodynamica |
| metaalkleur |
| Microvezel bekleding |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Speciale kleur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Sportstuur nappaleder |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.