20-12-2021
Elektrisch
Automaat
192.503 km
Onbekend
Onbekend
20-12-2021
Elektrisch
Automaat
192.503 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-355-RZ Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | ENYAQ 60 |
| Tellerstand |
192.503 km, op 22-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 60 SOH 91% |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NY
|
| RDW variant |
ACEBJCL1LX2
|
| RDW uitvoering |
C0PE1PE1MH002ON01AA
|
| RDW handelsnaam |
ENYAQ 60
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e8*2007/46*0416*05 |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 475,00 x 188,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1892 kg
|
| Massa rijklaar |
2500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2500 kg
|
| Laadvermogen | 608 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 12 % |
| APK vervaldatum | 20-12-2027 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Interieurfilter | 24 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort-pakket |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED achterlichten |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Spraakbediening |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak elektrisch wegklapbaar |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.