17-07-2018
Diesel
Automaat
185.707 km
1.995 cc
5 l/100km
17-07-2018
Diesel
Automaat
185.707 km
1.995 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-355-GX Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 520D |
| Tellerstand |
185.707 km, op 24-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 520d Sportline Camera Blackpack H&K |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G5K
|
| RDW variant |
JM71
|
| RDW uitvoering |
CAW500L0
|
| RDW handelsnaam |
520D
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1750*03 |
| Omschrijving defect | In de startmotor kan water binnendringen en corrosie veroorzaken, wat kan leiden tot kortsluiting. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan de startmotor oververhit raken. Dit kan leiden tot brand in het voertuig, zowel tijdens het rijden als wanneer het voertuig geparkeerd staat met het contact uit.BMW AG verzoekt om het voertuig buiten en niet direct naast een gebouw te parkeren totdat de reparatie is uitgevoerd. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de startmotor vervangen en in sommige gevallen ook de accu. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 494,00 x 187,00 x 1.498,00 cm |
| Ledig gewicht |
1635 kg
|
| Massa rijklaar |
2390 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2390 kg
|
| Laadvermogen | 755 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 183 à € 192 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-07-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruit apart te openen |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische niveauregeling |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Hill hold-functie |
| Issofix |
| Keyless start |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Luchtvering |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sport Line |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.