27-10-2005
Benzine
Automaat
214.221 km
2.996 cc
10 l/100km
27-10-2005
Benzine
Automaat
214.221 km
2.996 cc
10 l/100km
| Kenteken | N-351-XZ Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 5-serie Touring |
| Tellerstand |
214.221 km, op 24-12-2023
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 530i High Executive M-Sport /Verkocht |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
560L
|
| RDW handelsnaam |
530I
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Omschrijving defect | Er kan een overgangsweerstand ontstaan bij de accu-plusleiding. |
| Materiële gevolgen | (Nog) niet bekend |
| Mogelijk gevaar | (Nog) niet bekend |
| Beschrijving van het herstel | (Nog) niet bekend |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1565 kg
|
| Massa rijklaar |
2190 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2190 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 90 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-12-2026 |
| 18 inch lichtmetalen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Af-Fabriek M |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch zonnescherm achterruit |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| M-onderstel |
| M-Sport interieur |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Niveauregeling automatisch |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Sportonderstel |
| Sportvelgen |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon koplampen |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.