29-12-2021
Elektrisch
Automaat
163.716 km
Onbekend
Onbekend
29-12-2021
Elektrisch
Automaat
163.716 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-349-VB Switch kenteken |
| Merk | POLESTAR |
| Model | POLESTAR 2 |
| Tellerstand |
163.716 km, op 09-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Standard Range Single Motor 63kWh|93%SOH|ACC|ELEKTR.TREKHAAK|MEMORY|360+V+A-CAMERA|STOELVERWARMING|INCL.BTW|1e EIG.|NL| |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
VSEC
|
| RDW uitvoering |
VSECEK0?
|
| RDW handelsnaam |
POLESTAR 2
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11085*00 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 165 kW |
| Vermogen elektromotor | 165 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 63 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 59,85 kWh |
| Actieradius (geschat) | 334 km |
| Actieradius zomer | 297 km |
| Actieradius winter | 256 km |
| Actieradius zonder range extender | 400 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 5,73 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 73,52 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 17,50 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 2,86 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 125 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,40 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 518,22 km/h |
| Verbruik geschat | 20,79 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16,70 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 20,47 kWh/100km |
| Verbruik winter | 24,52 kWh/100km |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 461,00 x 186,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1915 kg
|
| Massa rijklaar |
2390 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2390 kg
|
| Laadvermogen | 475 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
| APK vervaldatum | 29-12-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19""" |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| 360 graden camera |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve cruise control (ACC) |
| Afneembare trekhaak |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarmsysteem |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakdragers |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Keyless - entry |
| Keyless - Go |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Lane - Assist |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nationale Auto Pas (NAP) |
| Navigatiesysteem (NAVI) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Origineel Nederlandse Auto |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achterzijde |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensoren voorzijde |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Pilot Pack |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Standkachel |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Zwarte hemel bekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.