29-12-2021
Elektrisch
Automaat
92.544 km
Onbekend
Onbekend
29-12-2021
Elektrisch
Automaat
92.544 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-346-VB Switch kenteken |
| Merk | Polestar |
| Model | 2 |
| Tellerstand |
92.544 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Licht |
| Uitvoering | Long Range 232 pk Single Motor 78 kWh | 1e eigenaar | dealer onderhouden | trekhaak | panoramadak | BTW |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
VSEG
|
| RDW uitvoering |
VSEGEK0?
|
| RDW handelsnaam |
POLESTAR 2
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11085*00 |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 461,00 x 189,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1969 kg
|
| Massa rijklaar |
2490 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2490 kg
|
| Laadvermogen | 521 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 12 % |
| APK vervaldatum | 29-12-2027 |
| 1e eigenaar |
| 2 laadkabels |
| 12 Maand Bovag garantie |
| 12Volt aansluiting |
| 1500 kg geremd trekvermogen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| APK goedgekeurd t/m 12-2027 |
| Apple CarPlay |
| Armsteun |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische transmissie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanning controle systeem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefonie en audio streaming |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| BTW voertuig |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Complete onderhoudshistorie |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| DAB audio en multimedia usb/aux systeem |
| dealer onderhouden |
| Derde remlicht |
| Digitaal instrumentenpaneel |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloos opladen smartphone |
| Draadloze telefoonlader |
| Drive Mode |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch rijden |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektrisch wegklapbare trekhaak |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlicht assistent |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Inclusief laadkabel |
| Instelbare rijstanden |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless go |
| Keyless start |
| Lage kilometerstand |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Lichtsensor |
| Liefhebbers exemplaar |
| metaalkleur |
| Mistlampen voor |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie smartphone koppeling |
| Niet in gerookt |
| Nieuwprijs € 55.400,- euro |
| Oplaadmogelijkheid |
| Origineel Nederlands voertuig |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Plus Pack |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Rem assistent |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting |
| SOH accu 90.15% |
| Sportstoelen |
| Spotify aansluiting |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Subwoofer |
| Trekhaak |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersborddetectie |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| Xenon verlichting |
| Zonnedak |
| Zonnescherm |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.