20-08-2013
Benzine
Handgeschakeld
164.252 km
1.395 cc
5 l/100km
20-08-2013
Benzine
Handgeschakeld
164.252 km
1.395 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-343-VH Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | LEON SC |
| Tellerstand |
164.252 km, op 17-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.4 TSI FR Business |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
5F
|
| RDW variant |
CCHPAX0
|
| RDW uitvoering |
FM6SFM62S0227MJVL
|
| RDW handelsnaam |
LEON SC
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*0094*04 |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
119 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 211 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 423,00 x 181,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1111 kg
|
| Massa rijklaar |
1730 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1730 kg
|
| Laadvermogen | 619 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-01-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.