30-12-2021
Elektrisch
Automaat
81.444 km
Onbekend
Onbekend
30-12-2021
Elektrisch
Automaat
81.444 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-335-VD Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | ID.4 |
| Tellerstand |
81.444 km, op 24-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Mangan grey (grijs) |
| Uitvoering | Pro |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
E2
|
| RDW variant |
4ACEBJAL1FX2
|
| RDW uitvoering |
OPE1MH0020O1ALA
|
| RDW handelsnaam |
ID.4 PRO 150 KW
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00004*06 |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 458,00 x 185,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
2009 kg
|
| Massa rijklaar |
2540 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2540 kg
|
| Laadvermogen | 531 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 12 % |
| APK vervaldatum | 29-09-2027 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Interieurfilter | 24 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Assistentie Pakket |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluidsimulator |
| Geluidsisolerend glas |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia pakket plus |
| multimedia scherm groot |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Warmtewerende voorruit |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.