16-12-2019
Benzine
Automaat
99.530 km
3.982 cc
13 l/100km
16-12-2019
Benzine
Automaat
99.530 km
3.982 cc
13 l/100km
| Kenteken | N-328-TG Switch kenteken |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | AMG GT 4-Door Coupe |
| Tellerstand |
99.530 km, op 07-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 63 S 4MATIC+ 5zits! Performance zetels|Gele gordels|Burmester|Camera|Spoiler|Carbon |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
R1EAMG
|
| RDW variant |
QX8HT1
|
| RDW uitvoering |
TZAC050A
|
| RDW handelsnaam |
AMG GT 63 S 4MATIC+
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1878*05 |
| Omschrijving defect | De elektrische kabel aan de startmotor zit mogelijk niet goed vast. Als gevolg kan deze los gaan zitten en doorslijten. |
| Materiële gevolgen | Kortsluiting, niet starten en brand. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. De schroefbevestiging en de positie van de kabel aan de startmotor wordt dan gecontroleerd en als het nodig is gecorrigeerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 315 km/h |
| Ledig gewicht |
2020 kg
|
| Massa rijklaar |
2640 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2640 kg
|
| Laadvermogen | 620 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 124 à € 138 per maand |
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| Achterasbesturing |
| Achterbank 3-persoons |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Alcantara hemel |
| AMG-styling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Burmester® Soundsystem |
| Carbonafwerking interieur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| dodehoek detectie |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Dodehoek detector |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Extra getint glas achter |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luchtvering |
| Matrix LED koplampen |
| Microvezel bekleding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Soft close Doors |
| Spoiler |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Startonderbreker |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de Mercedes-Benz op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.