10-08-2020
Benzine
Handgeschakeld
78.081 km
1.498 cc
5 l/100km
10-08-2020
Benzine
Handgeschakeld
78.081 km
1.498 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-313-KD Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Leon ST |
| Tellerstand |
78.081 km, op 22-05-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 TSI Style Ultimate Edition |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
KL
|
| RDW variant |
BDPBAX0
|
| RDW uitvoering |
FM6SFM6AJ0154BFVL1BA
|
| RDW handelsnaam |
LEON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3167*01 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Tellerstand |
78.081 km, op 22-05-2025
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
111 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 207 km/h |
| Afmetingen | 437,00 x 180,00 x 1.456,00 cm |
| Ledig gewicht |
1202 kg
|
| Massa rijklaar |
1820 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1820 kg
|
| Laadvermogen | 618 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 08-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Cruise Controle |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel verwarming |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.