03-07-2018
Benzine
Automaat
112.879 km
1.998 cc
6 l/100km
03-07-2018
Benzine
Automaat
112.879 km
1.998 cc
6 l/100km
| Kenteken | N-311-NG Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | CLUBMAN COOPER S |
| Tellerstand |
112.879 km, op 05-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 2.0 Cooper S Chili Serious Business|BTW|MEM|CAM |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
FMK
|
| RDW variant |
LN71
|
| RDW uitvoering |
6A2500C0
|
| RDW handelsnaam |
CLUBMAN COOPER S
|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1683*03 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
137 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Afmetingen | 425,00 x 180,00 x 1.441,00 cm |
| Ledig gewicht |
1365 kg
|
| Massa rijklaar |
1960 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1960 kg
|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 03-07-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Ambient lightning |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| Harman/Kardon speakers |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Luxe lederen bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Spoiler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| USB aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voor-en achterspoiler |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.