22-12-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
128.807 km
2.995 cc
Onbekend
22-12-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
128.807 km
2.995 cc
Onbekend
| Kenteken | N-310-LS Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Touareg |
| Tellerstand |
128.807 km, op 22-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Metallic antimony silver (L5L5) (grijs) |
| Uitvoering | 3.0 TSi eHybrid 4MOTION |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
CR
|
| RDW variant |
ACDCBE1
|
| RDW uitvoering |
QA8QA8D7004H1BKVR04B
|
| RDW handelsnaam |
TOUAREG EHYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1827*11 |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Ledig gewicht |
2327 kg
|
| Massa rijklaar |
3010 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 75 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3010 kg
|
| Laadvermogen | 683 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 156 à € 171 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| APK vervaldatum | 22-12-2026 |
| 100% onderhouden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Adaptief demping systeem |
| Afdaal assistent |
| Airconditioning, automatisch (Climatronic) met 4-zone klimaatregeling |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagageruimte management pakket |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersassistentiepakket |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Digitaal instrumentenpaneel met navigatie 'Premium' (Innovision Cockpit) |
| Digitale radio ontvangst |
| dodehoek detectie |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| file assistent |
| High-end geluidsysteem Dynaudio® 'Consequence' |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Isofix |
| Keyless start |
| Koplampreinigingsinstallatie |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luchtvering |
| Luchtvering met meesturende achteras (Air & Steering) |
| Memory pakket |
| Memory pakket Plus |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nachtzichtsysteem (Night Vision) |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Niveauregeling automatisch |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramaschuif-kanteldak, elektrisch bedienbaar |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Rookvrij |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie |
| Trekhaak |
| Velgen 'Esperance', 19 inch lichtmetaal |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmbare buitenste zitplaatsen achter |
| Verwarmbare voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige onderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
| Zij-airbags achter |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| Zijruiten achter en achterruit getint, extra lichtabsorberend |
| Zijruiten achter en achterruit getint, extra lichtabsorberend en geluidisolerend |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.