15-12-2020
Elektrisch
Automaat
161.144 km
Onbekend
Onbekend
15-12-2020
Elektrisch
Automaat
161.144 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-309-HD Switch kenteken |
| Merk | Skoda |
| Model | Enyaq iV |
| Tellerstand |
161.144 km, op 21-12-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit (wit) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 80 SPORTLINE 91% SOH PANO|Dodehoek|360Cam|Memory| |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NY
|
| RDW variant |
ACEBJAL1FX2
|
| RDW uitvoering |
D0MN1AA
|
| RDW handelsnaam |
ENYAQ 80
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e8*2007/46*0416*01 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 465,00 x 188,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1975 kg
|
| Massa rijklaar |
2658 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2658 kg
|
| Laadvermogen | 683 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| APK vervaldatum | 15-12-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | 24 maanden |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| 360 graden camera |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Adaptive Cruise control |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Climate-pakket |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek assist |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Licht-pakket |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie via Apple Carplay |
| Open dak |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parelmoerwit metallic |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Privacy glass |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Speciale kleur |
| Sportonderstel |
| Sport Plus Pakket |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Wis-/was installatie voor koplampen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.