13-12-2017
Benzine
Automaat
133.606 km
1.995 cc
6 l/100km
13-12-2017
Benzine
Automaat
133.606 km
1.995 cc
6 l/100km
| Kenteken | N-308-NG Switch kenteken |
| Merk | ALFA ROMEO |
| Model | GIULIA |
| Tellerstand |
133.606 km, op 01-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Nero Zwart (zwart) |
| Uitvoering | 2.0 T AWD Veloce Panodak 20 inch Carplay Navi Camera Squadra tuning |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
952
|
| RDW variant |
ACA4
|
| RDW uitvoering |
5M
|
| RDW handelsnaam |
GIULIA
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0382*07 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
152 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Afmetingen | 464,00 x 186,00 x 1.450,00 cm |
| Ledig gewicht |
1505 kg
|
| Massa rijklaar |
2105 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2105 kg
|
| Laadvermogen | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-03-2027 |
| 5 Persoons |
| 19 inch lichtmetalen velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Gelimiteerd slipdifferentieel |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| Groot multimedia scherm |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| LED verlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19" |
| Lichtsensor |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Speciale kleur |
| Sperdifferentieel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurwiel verwarmd |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.