03-05-2018
Benzine
Automaat
67.294 km
1.991 cc
7 l/100km
03-05-2018
Benzine
Automaat
67.294 km
1.991 cc
7 l/100km
| Kenteken | N-306-HK Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 200 4MATIC |
| Tellerstand |
67.294 km, op 30-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | AMG Line (Dealer onderH, Panorama, Carplay, Navi Groot, Camera, StoelV, Etc) |
| Carrosserievorm | Coupé |
| RDW type |
204
|
| RDW variant |
R332P1
|
| RDW uitvoering |
CLAA1414
|
| RDW handelsnaam |
C 200 4MATIC
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0431*46 |
| Omschrijving defect | De werking van het noodoproepsysteem (e-Call) is mogelijk bij een tijdelijke stroomonderbreking niet correct. |
| Materiële gevolgen | Bij een ongeval zou een automatische gegenereerde noodoproep de doorgestuurde voertuigpositie niet overeen komen met de werkellijke voertuigpositie. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het uitvoeren van een software update van de communicatiemodule. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
162 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Ledig gewicht |
1495 kg
|
| Massa rijklaar |
2075 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2075 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Aerodynamica pakket |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| AMG-styling |
| Apple Carplay (Voorbereid) |
| Armsteun voor |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Automaat |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| AUX |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer (verbruik e.d.) |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| dealer onderhouden |
| Derde remlicht |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) |
| Isofix |
| Keyless-Go |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen sportstoelen |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| LED koplampen |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Open dak |
| Panoramadak |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Schuif/kanteldak |
| Sfeerverlichting(Optioneel) |
| Sportdesign pakket V+A |
| Sporteindpijpen |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| Stuurwiel multifuntioneel |
| USB aansluiting |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.