30-09-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
91.818 km
1.998 cc
1 l/100km
30-09-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
91.818 km
1.998 cc
1 l/100km
| Kenteken | N-306-FK Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 3-serie Touring |
| Tellerstand |
91.818 km, op 26-10-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Schwarz II (zwart) |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | 330e Laser Led/Head-up/Sport/360 Cam |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G3K
|
| RDW variant |
6N31
|
| RDW uitvoering |
IAW50000
|
| RDW handelsnaam |
330E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2017*05 |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Afmetingen | 471,00 x 183,00 x 1.442,00 cm |
| Ledig gewicht |
1805 kg
|
| Massa rijklaar |
2355 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2355 kg
|
| Laadvermogen | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 107 à € 118 per maand |
| APK vervaldatum | 30-09-2027 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 24 maanden |
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 60.000 km / 48 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspieg.elektr.inklap en aut. dim |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Carplay (Apple/Android) |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Head-up display |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Interieur accenten |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Laser LED koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur nappaleder |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.