13-11-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
60.216 km
1.598 cc
5 l/100km
13-11-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
60.216 km
1.598 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-300-KS Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | ARKANA E-TECH |
| Tellerstand |
60.216 km, op 25-09-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Parelmoer |
| Uitvoering | 1.6 E-Tech Hybrid 145 R.S. Line|Bose|Leder| |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
RJL
|
| RDW variant |
LH2
|
| RDW uitvoering |
MU4UA2210000
|
| RDW handelsnaam |
ARKANA E-TECH
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2018/858*00003*02 |
| Omschrijving defect | Bij een volledige stuuruitslag kan er een component in de rekeneenheid van de stuurbekrachtiging oververhit raken. |
| Materiële gevolgen | Het STOP waarschuwingsmelding kan oplichten op het instrumentenpaneel en mogelijk kan er een verlies werking van de stuurbekrachtiging optreden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht z.s.m. contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de rekeneenheid van de stuurbekrachtiging kalibreren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0303 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Afmetingen | 457,00 x 180,00 x 1.571,00 cm |
| Ledig gewicht |
1410 kg
|
| Massa rijklaar |
1961 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1961 kg
|
| Laadvermogen | 551 kg |
| Trekgewicht geremd | 760 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-12-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achterspoiler onderscheidend |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Carbonafwerking interieur |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsimulator |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| keyless entry/start |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting |
| Speciale kleur |
| Spoiler |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.