22-12-2021
Elektrisch
Automaat
176.355 km
Onbekend
Onbekend
22-12-2021
Elektrisch
Automaat
176.355 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-299-SJ Switch kenteken |
| Merk | Skoda |
| Model | Enyaq iV |
| Tellerstand |
176.355 km, op 01-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 80 Sportline Goed onderhouden en Topstaat NAP |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NY
|
| RDW variant |
ACEBJAL1FX2
|
| RDW uitvoering |
D0PE1PE1MH002MV31AA
|
| RDW handelsnaam |
ENYAQ 80
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e8*2007/46*0416*05 |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Afmetingen | 465,00 x 188,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
2049 kg
|
| Massa rijklaar |
2649 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2649 kg
|
| Laadvermogen | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| APK vervaldatum | 22-12-2027 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Interieurfilter | 24 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Carbonafwerking interieur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Geluidsimulator |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| hemelbekleding donker |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/microvezel bekleding |
| lederen/stof bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Side-skirts |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm zijruiten |
| zonwerend glas |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.