28-11-2018
Benzine
Automaat
160.679 km
1.332 cc
6 l/100km
28-11-2018
Benzine
Automaat
160.679 km
1.332 cc
6 l/100km
| Kenteken | N-299-LF Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | A 200 |
| Tellerstand |
160.679 km, op 16-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 200 Premium Plus AMG-Line Pano/Stoelverw |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
F2A
|
| RDW variant |
X2H7T2
|
| RDW uitvoering |
FZAA150B
|
| RDW handelsnaam |
A 200
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1829*03 |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Ledig gewicht |
1275 kg
|
| Massa rijklaar |
1885 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1885 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 28-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| Kunstlederen bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17" |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Matrix LED koplampen |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Premium kleur |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sfeerverlichting |
| Side-skirts |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.