13-11-2021
Elektrisch
Automaat
87.230 km
Onbekend
Onbekend
13-11-2021
Elektrisch
Automaat
87.230 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-296-KF Switch kenteken |
| Merk | POLESTAR |
| Model | POLESTAR 2 |
| Tellerstand |
87.230 km, op 30-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | Long Range Single Motor 78 kWh | NAP | ZONNEDAK | HARMAN KARDON | 360 CAMERA |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
VSEG
|
| RDW uitvoering |
VSEGEK0?
|
| RDW handelsnaam |
POLESTAR 2
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11085*00 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 461,00 x 186,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1969 kg
|
| Massa rijklaar |
2490 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2490 kg
|
| Laadvermogen | 521 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| APK vervaldatum | 13-11-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.