13-01-2022
Benzine
Automaat
141.950 km
1.199 cc
5 l/100km
13-01-2022
Benzine
Automaat
141.950 km
1.199 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-294-VZ Switch kenteken |
| Merk | DS |
| Model | DS4 |
| Tellerstand |
141.950 km, op 11-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 PureTech Performance Line+|MATRIX|DODEHOEK|ACC|SFEER|CARPLAY|BLUETOOTH|FOCAL|360CAM|GROOTLICHT|19INCH| |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
F
|
| RDW variant |
R
|
| RDW uitvoering |
HNST-A1PG01
|
| RDW handelsnaam |
DS4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0628*16 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
116 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 440,00 x 183,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
1327 kg
|
| Massa rijklaar |
1920 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1920 kg
|
| Laadvermogen | 593 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-01-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank met armsteun |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alcantara interieurdelen |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Drive Assist Pack |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Geluidsisolerend glas |
| Geluidwerend glas |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder-pakket |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nachtzicht-assistent |
| Navigatie full map |
| Pack DS Night Vision |
| Pack HiFi |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sfeer verlichting |
| Skiluik |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Velours/alcantara bekleding |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.