19-01-2022
Benzine
Handgeschakeld
79.684 km
1.199 cc
5 l/100km
19-01-2022
Benzine
Handgeschakeld
79.684 km
1.199 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-283-VT Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Astra Sports Tourer |
| Tellerstand |
79.684 km, op 21-02-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Design&Tech, Camera, Navi, LED |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
B-K
|
| RDW variant |
DA026DB12
|
| RDW uitvoering |
BX1BATKH3A5
|
| RDW handelsnaam |
ASTRA SPORTS TOURER+
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0996*25 |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Afmetingen | 470,00 x 181,00 x 1.510,00 cm |
| Ledig gewicht |
1255 kg
|
| Massa rijklaar |
1870 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1870 kg
|
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| APK vervaldatum | 17-03-2028 |
| 4 Seizoenen banden (All Season) |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audiobediening op/aan het stuurwiel |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 16" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nationale autopas aanwezig |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudshistorie aanwezig |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Reservesleutel aanwezig |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| USB aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Wij berekenen geen afleveringskosten! |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.