19-01-2022
Benzine
Handgeschakeld
107.271 km
999 cc
5 l/100km
19-01-2022
Benzine
Handgeschakeld
107.271 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-201-TD Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | FABIA |
| Tellerstand |
107.271 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.0 TSI Ambition CARPLAY/ PARKEERSENSOREN |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
PJ
|
| RDW variant |
ABDLACX0
|
| RDW uitvoering |
NFM5FM5DF0084BI3C1A1
|
| RDW handelsnaam |
FABIA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e8*2018/858*00014*02 |
| Omschrijving defect | De bijrijdersairbag kan tijdens het activeren beschadigen en als gevolg scheuren. |
| Materiële gevolgen | Geen of niet voldoende bescherming bieden bij noodzaak tot gebruik van de airbag. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de bijrijdersairbageenheid vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0880330107 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
104 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 411,00 x 178,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1047 kg
|
| Massa rijklaar |
1604 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1604 kg
|
| Laadvermogen | 557 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 19-01-2028 |
| 3 maanden |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Gelimiteerd slipdifferentieel |
| Halogeen mistlampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Licht en zicht-pakket |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Rijstrooksensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vermoeidheids herkenning |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.