01-09-2017
Benzine
Handgeschakeld
132.674 km
999 cc
5 l/100km
01-09-2017
Benzine
Handgeschakeld
132.674 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-152-LJ Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | IBIZA |
| Tellerstand |
132.674 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.0 MPI - Pano - Apple Carplay - Stoelverwarming - Seat Sound |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
6J
|
| RDW variant |
SCCHYB
|
| RDW uitvoering |
FM5NFM5CF0087MM66
|
| RDW handelsnaam |
IBIZA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2001/116*0067*38 |
| Omschrijving defect | De massabevestigingsbout op de carrosserie die de massakabel met de accu verbindt, is mogelijk onvoldoende sterk. Hierdoor kan tijdens een ongeval de bevestigingsbout op de carrosserie losscheuren. |
| Materiële gevolgen | De voedingspanning kan wegvallen. Hierdoor kunnen de portieren niet meer ontgrendeld worden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een ring bij de massabevestigingsbout monteren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-2357328 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
118 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 14 seconden |
| Afmetingen | 406,00 x 178,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
943 kg
|
| Massa rijklaar |
1530 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1530 kg
|
| Laadvermogen | 587 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 31 à € 33 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-10-2026 |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch inklabare buitenspiegels |
| Kleur wit |
| Multimedia-voorbereiding |
| Panoramadak |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Upgrade Professional |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.