13-11-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
120.380 km
2.494 cc
5 l/100km
13-11-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
120.380 km
2.494 cc
5 l/100km
| Kenteken | N-088-JK Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA RAV4 |
| Tellerstand |
120.380 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | (209) (zwart) |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | 2.5 Hybrid Black Edition Sun Roof |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
XA4(EU,M)
|
| RDW variant |
AVA42(N)
|
| RDW uitvoering |
AVA42L-ANXMBW(5T)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA RAV4
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2007/46*0166*03 |
| Plaats chassisnummer | r. onder voorzitting |
| Vermogen totaal | 145 kW |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
116 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Ledig gewicht |
1600 kg
|
| Massa rijklaar |
2205 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 56 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2205 kg
|
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-11-2026 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Cruise control adaptief |
| DAB ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| LED dagrijverlichting |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verkeersbord detectie |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.