27-10-2021
Elektrisch
Automaat
175.891 km
Onbekend
Onbekend
27-10-2021
Elektrisch
Automaat
175.891 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-068-NV Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IONIQ5 |
| Tellerstand |
175.891 km, op 21-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Phantom Black (zwart) |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | Lounge 73kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NE
|
| RDW variant |
F5E32
|
| RDW uitvoering |
E11B11
|
| RDW handelsnaam |
IONIQ5
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11054*01 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 160 kW |
| Vermogen elektromotor | 160 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 73 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 69,35 kWh |
| Actieradius (geschat) | 375 km |
| Actieradius zomer | 357 km |
| Actieradius winter | 308 km |
| Actieradius zonder range extender | 481 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 6,64 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 76,29 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 20,28 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,32 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 350 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,17 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 1.502,64 km/h |
| Verbruik geschat | 21,48 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16,80 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,14 kWh/100km |
| Verbruik winter | 25,33 kWh/100km |
| Tellerstand |
175.891 km, op 21-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De transmissierem werkt mogelijk niet correct |
| Materiële gevolgen | Het voertuig kan ongewenst verplaatsen bij het gebruik van alleen de parkeerrem van de transmissie in stand P. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De software van de automaat wordt aangepast. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De controle-unit van de hoogspanningsbatterij kan bij zware belasting het 12-volt systeem in de auto niet ondersteunen. Als gevolg laadt de 12-volt accu dan niet bij en raakt verder leeg. |
| Materiële gevolgen | Met waarschuwing vooraf van een te lage spanning van de 12-volt accu uiteindelijk uitschakelen van de aandrijving van het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De software wordt aangepast en indien nodig wordt ook de controle-unit vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Ledig gewicht |
1885 kg
|
| Massa rijklaar |
2430 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2430 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 12 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 27-10-2027 |
| 3 fase |
| 3 Fase laadsysteem |
| 20 inch lichtmetalen velgen |
| Achterbank(en) electr. verstelbaar |
| Achterbank gedeeld / neerklapbaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterklep, automatisch |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen elektrisch verstelbaar |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruise |
| Afneembare trekhaak |
| Airco (automatisch) |
| Aircopakket Plus |
| Akoestiek comfortpakket |
| Alarminstallatie |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, met Memory |
| Buitenspiegel gespoten |
| Buitenspiegel met omgevingslicht |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Comfort-pakket plus |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| Dealeronderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze oplaadmogelijkheid(telefoon) |
| Draadloze telefoonlader |
| Eco-pakket Warmtepomp voor Verwarmings-/aircoinstallatie |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Fabrieksgarantie |
| Full-LED koplampen |
| Head-up-display (Frontdisplay) |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm klein |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Phantom Black Pearl Mica |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rijassistent-systeem Actie ve rijcomfortregeling (Chassisdemping) |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Rookvrij |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spraakbediening |
| Stoelen: Comfort-stoelen voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Vehicle-to-load |
| verlichte grille/strip |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorruit in Warmtewerend glas (Akoestisch glas) |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd en geventileerd |
| Warmtepomp |
| Warmtepomp voor Verwarmings-/aircoinstallatie |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerendglas |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.