01-12-2021
Elektrisch
Automaat
43.222 km
Onbekend
Onbekend
01-12-2021
Elektrisch
Automaat
43.222 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-054-JX Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IONIQ5 |
| Tellerstand |
43.222 km, op 05-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit (wit) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Lounge 73kWh 100% SOH|BOSE|Memory|Leder|Vol uitgevoerd |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NE
|
| RDW variant |
F5E32
|
| RDW uitvoering |
E11B11
|
| RDW handelsnaam |
IONIQ5
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11054*01 |
| Omschrijving defect | De transmissierem werkt mogelijk niet correct |
| Materiële gevolgen | Het voertuig kan ongewenst verplaatsen bij het gebruik van alleen de parkeerrem van de transmissie in stand P. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De software van de automaat wordt aangepast. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De controle-unit van de hoogspanningsbatterij kan bij zware belasting het 12-volt systeem in de auto niet ondersteunen. Als gevolg laadt de 12-volt accu dan niet bij en raakt verder leeg. |
| Materiële gevolgen | Met waarschuwing vooraf van een te lage spanning van de 12-volt accu uiteindelijk uitschakelen van de aandrijving van het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De software wordt aangepast en indien nodig wordt ook de controle-unit vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 464,00 x 196,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
1885 kg
|
| Massa rijklaar |
2430 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2430 kg
|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
| APK vervaldatum | 01-12-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterstoelen elektrisch verstelbaar |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrij assistent |
| Adaptive Cruise control |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bose geluids installatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| DAB-ontvanger |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek assist |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische kofferbakklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Extra getint glas |
| Head-up display |
| Head UP Display |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| Kruisend verkeer detectie |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Memory seats |
| Memory stoelen elektrisch |
| Metaalkleur parelmoer |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie full map |
| Navigatie via Apple Carplay |
| Parelmoerwit metallic |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerende voorruit |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.