23-12-2021
Elektrisch
Automaat
123.896 km
Onbekend
Onbekend
23-12-2021
Elektrisch
Automaat
123.896 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | N-009-KL Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IONIQ5 |
| Tellerstand |
123.896 km, op 31-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Style 58 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NE
|
| RDW variant |
F5E42
|
| RDW uitvoering |
E11A11
|
| RDW handelsnaam |
IONIQ5
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11054*01 |
| Omschrijving defect | De transmissierem werkt mogelijk niet correct |
| Materiële gevolgen | Het voertuig kan ongewenst verplaatsen bij het gebruik van alleen de parkeerrem van de transmissie in stand P. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De software van de automaat wordt aangepast. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De controle-unit van de hoogspanningsbatterij kan bij zware belasting het 12-volt systeem in de auto niet ondersteunen. Als gevolg laadt de 12-volt accu dan niet bij en raakt verder leeg. |
| Materiële gevolgen | Met waarschuwing vooraf van een te lage spanning van de 12-volt accu uiteindelijk uitschakelen van de aandrijving van het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De software wordt aangepast en indien nodig wordt ook de controle-unit vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 464,00 x 189,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
1805 kg
|
| Massa rijklaar |
2370 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2370 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 78 à € 85 per maand |
| Bijtelling | 12 % |
| APK vervaldatum | 23-12-2027 |
| 19" Lm-Velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) front |
| Airbag(s) front + zij |
| Airbag(s) front + zij + overige |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort stoelen |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| DAB+ |
| Derde remlicht |
| Digitale Cockpit |
| Dimlichten automatisch |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Hill hold |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| Keyless entry/start/stop |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| Laadkabel 220V |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Licht sensor |
| LM-velgen |
| metaalkleur |
| Metaalkleur parelmoer |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatie D.M.V. Apple Carplay |
| Navigatie groot beeldscherm |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Privacy glass |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Rijstrooksensor met correctie |
| ruitenwisser achter |
| Schakelflippers |
| Schakelpaddles |
| Speciale kleur |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar |
| Stuurkolom in hoogte verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbordherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.