16-07-2021
Elektrisch
Automaat
58.081 km
Onbekend
Onbekend
16-07-2021
Elektrisch
Automaat
58.081 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | L-968-SF Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COOPER SE |
| Tellerstand |
58.081 km, op 09-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | Business Edition 33 kWh (NL-auto, Dealer OndH, Navi, Carplay, Parkeersensoren, Cruise Con, Climate,Etc) |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
FML2E
|
| RDW variant |
XP31
|
| RDW uitvoering |
0AW40000
|
| RDW handelsnaam |
COOPER SE
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2063*00 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 135 kW |
| Vermogen elektromotor | 135 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 28,90 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 27,45 kWh |
| Actieradius (geschat) | 169 km |
| Actieradius zomer | 137 km |
| Actieradius winter | 118 km |
| Actieradius zonder range extender | 185 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 2 |
| Laadtijd thuisladen | 2,63 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 74,12 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 8,03 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 1,31 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 50 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,46 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 212,05 km/h |
| Verbruik geschat | 18,88 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15,60 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,59 kWh/100km |
| Verbruik winter | 22,26 kWh/100km |
| Omschrijving defect | In de hoogvoltaccu kunnen storingen ontstaan. Deze worden via een Check-Control-melding weergegeven. |
| Materiële gevolgen | Deze storingen kunnen tot een kortsluiting in de hoogvoltaccu leiden waardoor een voertuigbrand, ook in uitgeschakelde toestand, kan ontstaan. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de klant informeren over risicoen de regeleenheden opnieuw programmeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 385,00 x 173,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
1340 kg
|
| Massa rijklaar |
1770 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1770 kg
|
| Laadvermogen | 430 kg |
| Wegenbelasting | € 47 à € 51 per maand |
| APK vervaldatum | 16-07-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple Carplay (Voorbereid) |
| Armsteun voor |
| audio navigatie full map |
| Automaat |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnen/buitensp. aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer (verbruik e.d.) |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Derde remlicht |
| Digitale Cockpit |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| Keyless-Go |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem Professional |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Startblokkering |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| USB aansluiting |
| WiFi voorbereiding |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.