15-09-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
157.660 km
1.598 cc
5 l/100km
15-09-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
157.660 km
1.598 cc
5 l/100km
| Kenteken | L-801-JL Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | SANTA FE |
| Tellerstand |
157.660 km, op 06-01-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 T-GDI HEV Comfort Smart(NL-auto, Carplay, Camera, Lane Assit, StoelV, Addapt Cruise, Navi, Etc) |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
TM
|
| RDW variant |
A5P21
|
| RDW uitvoering |
A62B11
|
| RDW handelsnaam |
SANTA FE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1318*04 |
| Vermogen totaal | 169 kW |
| Vermogen elektromotor | 44,20 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 1,50 kWh |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Omschrijving defect | De beschermkappen van de gordelspanners zijn niet juist geproduceerd. |
| Materiële gevolgen | Bij een ongeval waarbij de gordelspanner(s) worden geactiveerd kunnen er delen los raken en inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De beschermkappen worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
117 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 479,00 x 190,00 x 171,00 cm |
| Ledig gewicht |
1709 kg
|
| Massa rijklaar |
2510 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2510 kg
|
| Laadvermogen | 801 kg |
| Trekgewicht geremd | 1650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 19-09-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruise control |
| Afneembare trekhaak |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| App Connect |
| Apple CarPlay |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audio installatie premium |
| audio navigatie full map |
| Automaat |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnen/buitensp. aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer (verbruik e.d.) |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| Keyless-Go |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen sportstoelen |
| Lederen stuurwiel |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Licht -en regensenor |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.