08-07-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
113.500 km
2.995 cc
3 l/100km
08-07-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
113.500 km
2.995 cc
3 l/100km
| Kenteken | L-725-PV Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE E-HYBRID |
| Tellerstand |
113.500 km, op 02-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 E-Hybrid | Sport Design | Pano | ACC | Chrono | Dealer Ond. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
EF22
|
| RDW uitvoering |
2205101
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*10 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 340 kW |
| Vermogen elektromotor | 100 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 14,10 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 36 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,80 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 22 kW |
| Verbruik gemiddeld | 23,30 kWh/100km |
| Topsnelheid | 253 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 492,00 x 198,00 x 170,00 cm |
| Ledig gewicht |
2335 kg
|
| Massa rijklaar |
3055 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3055 kg
|
| Laadvermogen | 720 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 156 à € 171 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 08-07-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 21""" |
| 4-deurs |
| 4-wiel besturing |
| Achterbank 3-persoons |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achterkant-diffusor |
| Achterruitverwarming |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen twee |
| Actieve motorkap |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Anti-diefstal alarm |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Automatic Brake Differential (ABD) |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische transmissie |
| Autotelefoon |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenverlichting |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System (BAS) |
| Brede beschermstrip |
| Buitenspiegels |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carplay/Android Auto |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elek. verstelbare stoelen |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische handrem |
| Getint glas |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Instaplijsten |
| Interieur filter |
| Ionisator voor de luchtreiniging |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Knipperlicht LED |
| Koplampen adaptief |
| Laadsysteem |
| Launch-Control |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederenbekleding |
| Lederen interieur |
| lendesteun |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalenvelgen |
| Luxe bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Motorsound-systeem |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Remzadels |
| Rijprofielselectie |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roetfilter |
| Rubber mat in laadruimte |
| Sierlijsten |
| Soft Close Portieren |
| Spatbordverbreding |
| Speciale kleur |
| Sportuitlaat |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vloermatten |
| Voertuigtrackingsysteem |
| Wielbasis 2895 mm |
| Xenon verlichting |
| Zonnekleppen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.