22-05-2017
Benzine
Handgeschakeld
116.924 km
1.395 cc
5 l/100km
22-05-2017
Benzine
Handgeschakeld
116.924 km
1.395 cc
5 l/100km
| Kenteken | L-563-NS Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Ateca |
| Tellerstand |
116.924 km, op 03-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 TSI 150PK Xcellence Pano Camera Adaptive Keyless |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
5FP
|
| RDW variant |
XCZEAX0
|
| RDW uitvoering |
FM6SFM62S0327MMVL62
|
| RDW handelsnaam |
ATECA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*6394*05 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
123 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Ledig gewicht |
1259 kg
|
| Massa rijklaar |
1900 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1900 kg
|
| Laadvermogen | 641 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 07-07-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Keyless Entry |
| keyless entry/start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Microvezel bekleding |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.