26-01-2018
Benzine
Automaat
160.691 km
1.998 cc
6 l/100km
26-01-2018
Benzine
Automaat
160.691 km
1.998 cc
6 l/100km
| Kenteken | L-560-XP Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 5-serie |
| Tellerstand |
160.691 km, op 02-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 530i High Executive M-PAKKET BOMVOL |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
G5L
|
| RDW variant |
JA51
|
| RDW uitvoering |
CA2507N0
|
| RDW handelsnaam |
530I
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1688*02 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
132 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Afmetingen | 494,00 x 187,00 x 1.479,00 cm |
| Ledig gewicht |
1515 kg
|
| Massa rijklaar |
2200 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2200 kg
|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 17-09-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 60.000 km / 24 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | 36 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| DVD speler |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luxe lederen bekleding |
| M Aerodynamica |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Sluitbekrachtiging |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.