14-05-2021
Benzine
Automaat
83.587 km
1.998 cc
6.1 l/100km
14-05-2021
Benzine
Automaat
83.587 km
1.998 cc
6.1 l/100km
| Kenteken | L-559-GL Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 4-serie Cabrio |
| Tellerstand |
83.587 km, op 13-06-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 430i High Executive |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW type |
G3C
|
| RDW variant |
21AT
|
| RDW uitvoering |
IAW407B0
|
| RDW handelsnaam |
430I
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2126*03 |
| Omschrijving defect | Door een verkeerde softwareinstelling in de regeleenheid van de zij-airbag (thorax/hoofd gordijnairbag) ontvouwt de airbag zich ongecontroleerd of onvolledig. |
| Materiële gevolgen | Niet of niet voldoende beschermen van de bestuurder bij een zijdelingse aanrijding en de zij-airbag zich dient te ontvouwen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt middels een in car recall notification direct opgeroepen naar de merkdealer te gaan voor herstel. De software wordt dan aangepast. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
141 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6.1 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.3 l/100 km
|
| Afmetingen | 477,00 x 185,00 x 138,00 cm |
| Ledig gewicht |
1690 kg
|
| Massa rijklaar |
1790 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2200 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| APK vervaldatum | 14-05-2027 |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Apple CarPlay |
| Automatische klimaatregeling |
| LED verlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Parkeerhulp achter |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.