03-07-2017
Benzine
Automaat
102.893 km
1.991 cc
7 l/100km
03-07-2017
Benzine
Automaat
102.893 km
1.991 cc
7 l/100km
| Kenteken | L-556-NG Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 200 |
| Tellerstand |
102.893 km, op 04-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 200 AMG-Edition 1 AANBIEDNG!!!(Perfect onderH, Panorama, Camera, Navi, StoelV, PDC V+A, Elektri, Etc) |
| Carrosserievorm | Coupé |
| RDW type |
R1EC
|
| RDW variant |
T334P0
|
| RDW uitvoering |
CZAA04A2
|
| RDW handelsnaam |
E 200
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1666*00 |
| Omschrijving defect | De rugleuning van beide voorstoelen wordt mogelijk aan de rechter zijde niet vergrendeld. |
| Materiële gevolgen | De rugleuning biedt onvoldoende bescherming bij een ongeval. Objecten op de achterbank kunnen de rugleuning dan naar voren duwen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de vergrendeling controleren en indien nodig de rugleuning vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
151 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Ledig gewicht |
1555 kg
|
| Massa rijklaar |
2190 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2190 kg
|
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-02-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio installatie |
| Audio installatie high-end |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer (verbruik e.d.) |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dodehoek detector |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Extra getint glas |
| Head-Up |
| Head-up display |
| Isofix |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder dashboard |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen sportstoelen |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatie full map |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijassistentiepakket |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting(Optioneel) |
| Speciale kleur |
| Sporteindpijpen |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vermoeidheids herkenning |
| Warmtewerend glas |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.