17-06-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
88.567 km
3.996 cc
4 l/100km
17-06-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
88.567 km
3.996 cc
4 l/100km
| Kenteken | L-556-LP Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE TURBO S E-HYBRID |
| Tellerstand |
88.567 km, op 29-09-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Quartzite (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 4.0 Turbo S E-Hybrid | PPF | Burmester | 18-weg | Panodak | Carbon | 22 inch | NL Auto | |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
9YA
|
| RDW variant |
EH22
|
| RDW uitvoering |
1205101
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE TURBO S E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*0900*10 |
| Topsnelheid | 295 km/h |
| Afmetingen | 493,00 x 198,00 x 166,00 cm |
| Ledig gewicht |
2465 kg
|
| Massa rijklaar |
3075 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3075 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 3000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 174 à € 191 per maand |
| APK vervaldatum | 17-06-2027 |
| aanhanger assistent |
| Achterasbesturing |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Anti overhel assistent |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| ASR |
| audio installatie high end |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Carbonafwerking interieur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakspoiler |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keramische remschijven |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen adaptief |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 22" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxe lederen interieur |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sluitbekrachtiging |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen en achterbank verwarmd |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen met massagefunctie en geventileerd |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm zijruiten |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.