03-01-2018
Benzine
Automaat
191.427 km
1.395 cc
5 l/100km
03-01-2018
Benzine
Automaat
191.427 km
1.395 cc
5 l/100km
| Kenteken | L-555-FF Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | ATECA |
| Tellerstand |
191.427 km, op 19-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.4 EcoTSI Xcellence DSG Carplay Camera ACC |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
5FP
|
| RDW variant |
XCZEAX0
|
| RDW uitvoering |
FD7SFD7CW0057MMVL62
|
| RDW handelsnaam |
ATECA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*6394*08 |
| Omschrijving defect | De functiebewaking van de voorste knipperlichten werkt mogelijk niet juist. De bestuurder ontvangt bij het uitvallen van de knipperlichten mogelijk geen waarschuwing. |
| Materiële gevolgen | Bij een defect knipperlicht weten de overige weggebruikers niet wat het voertuig gaat doen. Dit verhoogt de kans op een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal een software-update van de Body Control Module uitvoeren.. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-2357328 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
125 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Ledig gewicht |
1275 kg
|
| Massa rijklaar |
1920 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1920 kg
|
| Laadvermogen | 645 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 16-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Adaptieve cruisecontrole |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Apple Carplay | Android auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise controle |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Groot Navigatie ( via Carplay ) |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| keyless entry/start |
| knie airbag(s) |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Lichtmetalen velgen 18” |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Schakelpaddles |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.