07-05-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
65.134 km
1.598 cc
1 l/100km
07-05-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
65.134 km
1.598 cc
1 l/100km
| Kenteken | L-551-FR Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | GRANDLAND X |
| Tellerstand |
65.134 km, op 10-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Gris Platinium Metallic Kleurcode: EVL (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 T Hybrid Business Elegance trekhaak|led|cam360|nav|acc|lmv18 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
Z
|
| RDW variant |
4
|
| RDW uitvoering |
DGZS-C1J000
|
| RDW handelsnaam |
GRANDLAND X
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0597*19 |
| Omschrijving defect | De onderste steun van de tractiebatterij kan mogelijk beschadigd raken door het binnendringen van water. |
| Materiële gevolgen | Kortsluiting en een verhoogde kans op brand. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Er worden dan afvoergaten in de onderste steun van de tractiebatterij gemaakt en een corrosiebescherming wordt aangebracht. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De tractiebatterij kan oververhit raken door verkeerde batterijbewakingssoftware. |
| Materiële gevolgen | Kans op brand in de tractiebatterij en/of de auto. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de elektronische eenheid van de tractiebatterij (BMS) programmeren met verbeterde software. Als vervolgens wordt gedetecteerd dat de tractiebatterij niet in orde is, moet deze worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Afmetingen | 448,00 x 186,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
1710 kg
|
| Massa rijklaar |
2290 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2290 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| APK vervaldatum | 07-05-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler in kleur carrosserie |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armleuning midden achter |
| Armleuning midden voor |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audiobediening op stuur |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bagagetassen aan rugleuningen |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouders voor |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| BOVAG-Garantie |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Bumpers in kleur carrosserie |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Comfort stoelen |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| ECO-functie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| Haaienvin-antenne |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoogteverstelling voorstoelen, handmatig |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kaartleeslamp voor |
| Keyless Entry |
| Keyless entry & Go |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Niet-rokeruitvoering |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rokersvrije auto |
| Rondomzicht camera |
| Snelheidslimiet instel mogelijkheid |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom, axiaal en verticaal verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Touchscreen |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Velgen Alu, 18 inch |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vlakke laadvloer achter |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.