23-04-2021
Benzine
Handgeschakeld
110.050 km
1.499 cc
7 l/100km
23-04-2021
Benzine
Handgeschakeld
110.050 km
1.499 cc
7 l/100km
| Kenteken | L-551-BS Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | Kuga |
| Tellerstand |
110.050 km, op 13-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.5 EcoBoost Titanium CAMERA ECC CRUISE LED LM DAB. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
DFK
|
| RDW variant |
UNDA1FX
|
| RDW uitvoering |
555BJ6AP5AA
|
| RDW handelsnaam |
KUGA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*2188*05 |
| Omschrijving defect | Er kan scheurvorming optreden in het inspuitventiel met lekkage van brandstof tot gevolg. |
| Materiële gevolgen | Brandstoflekkage |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De software wordt dan aangepast, zodat de brandstofdruk bij lekkage wordt verlaagd en de bestuurder wordt gewaarschuwd. Ook wordt een brandstofafvoerbuis gemonteerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0) 70 7703 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De bevestiging van de stuurstang aan het stuurhuis heeft mogelijk een te grote speling. Slijtage kan zich na verloop van tijd uiten in een hoorbaar geluid, meer wrijving en het stuurwiel dat niet terugkeert naar de middelste positie. |
| Materiële gevolgen | De overmatige speling in het stuurhuis kan ertoe leiden dat de stuurstang losraakt van het stuurhuis, dit kan leiden tot verlies van de besturing wat de kans op een botsing vergroot. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0) 70 7703 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
128 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Afmetingen | 463,00 x 188,00 x 169,00 cm |
| Ledig gewicht |
1464 kg
|
| Massa rijklaar |
2075 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2075 kg
|
| Laadvermogen | 611 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur blauw |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18" |
| metaalkleur |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Premium kleur |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Spoiler |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur kunstleder |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.