17-04-2018
Benzine
Handgeschakeld
178.234 km
1.998 cc
6 l/100km
17-04-2018
Benzine
Handgeschakeld
178.234 km
1.998 cc
6 l/100km
| Kenteken | L-547-JD Switch kenteken |
| Merk | Mazda |
| Model | CX-3 |
| Tellerstand |
178.234 km, op 22-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 SkyActiv-G 120 TS+| Trekhaak | Navi | Led |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
DJ1
|
| RDW variant |
6W7
|
| RDW uitvoering |
61W00
|
| RDW handelsnaam |
MAZDA CX-3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1335*12 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
137 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Afmetingen | 428,00 x 177,00 x 1.535,00 cm |
| Ledig gewicht |
1135 kg
|
| Massa rijklaar |
1690 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1690 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 605 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 47 à € 52 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 21-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| ISO-Fix aansluiting |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rook vrij |
| Startonderbreker |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.