27-05-2019
Benzine
Handgeschakeld
105.345 km
1.498 cc
5 l/100km
27-05-2019
Benzine
Handgeschakeld
105.345 km
1.498 cc
5 l/100km
| Kenteken | L-546-SN Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | LEON ST |
| Tellerstand |
105.345 km, op 22-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | 1.5 TSI Style AIRCO*CRUISE*TREKHAAK*TOPPRIJS!! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
5F
|
| RDW variant |
FDACAX0V
|
| RDW uitvoering |
FM6SFM6AJ0157CPVLO51
|
| RDW handelsnaam |
LEON ST
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*0094*34 |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Ledig gewicht |
1171 kg
|
| Massa rijklaar |
1840 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1840 kg
|
| Laadvermogen | 669 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 27-05-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carplay tegen meer prijs |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| knie airbag(s) |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeer sensoren tegen meerprijs |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Vervolgbotsing preventie |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.