30-12-2020
Diesel
Automaat
215.301 km
1.995 cc
5 l/100km
30-12-2020
Diesel
Automaat
215.301 km
1.995 cc
5 l/100km
| Kenteken | L-544-VJ Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 520D |
| Tellerstand |
215.301 km, op 03-02-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 520D LCI M-SPORT / ACC / NAPPA /Panorama |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G5K
|
| RDW variant |
31BN
|
| RDW uitvoering |
IAA50000
|
| RDW handelsnaam |
520D
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1750*10 |
| Tellerstand |
215.301 km, op 03-02-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Afmetingen | 496,00 x 187,00 x 1.498,00 cm |
| Ledig gewicht |
1755 kg
|
| Massa rijklaar |
2470 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2470 kg
|
| Laadvermogen | 715 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 212 à € 223 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-01-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruit apart te openen |
| Achteruitrij assistent |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| M Aerodynamica |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.