24-09-2018
Benzine
Automaat
118.427 km
1.332 cc
6 l/100km
24-09-2018
Benzine
Automaat
118.427 km
1.332 cc
6 l/100km
| Kenteken | L-542-NL Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | A 200 |
| Tellerstand |
118.427 km, op 14-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | A200 AMG Pakket | 2018 | Automaat | Leder/Alcantara |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
F2A
|
| RDW variant |
X2H7T2
|
| RDW uitvoering |
FZAA150B
|
| RDW handelsnaam |
A 200
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1829*03 |
| Tellerstand |
118.427 km, op 14-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Ledig gewicht |
1275 kg
|
| Massa rijklaar |
1885 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1885 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-10-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| Kunstlederen bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17" |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting |
| Side-skirts |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.