18-03-2021
Benzine
Automaat
178.931 km
1.498 cc
6 l/100km
18-03-2021
Benzine
Automaat
178.931 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | L-539-TH Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | KODIAQ |
| Tellerstand |
178.931 km, op 03-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 TSI Business Edition Plus 7p. Aut. Panorama |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NS
|
| RDW variant |
ACDPCAX0
|
| RDW uitvoering |
NFD7FD7GC0084BI4NS7V
|
| RDW handelsnaam |
KODIAQ
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e8*2007/46*0249*21 |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Ledig gewicht |
1524 kg
|
| Massa rijklaar |
2363 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2363 kg
|
| Laadvermogen | 839 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 02-12-2026 |
| 2 stoelen op derde rij |
| 7 persoons |
| 20” lichtmetaal |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrij camera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Line |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| DVD speler |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Optioneel originele velgenset op winterbanden |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sfeerverlichting |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmd voorraam |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Winterpakket |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.